Venus z berlina

Po raz dwudziesty pierwszy centrum kongresowe w Berlinie na kilka dni zamieniło się w miejsce grzechu i rozpusty. Największe targi erotyczne w Europie w tym roku przyciągnęły rekordową liczbę zwiedzających, z resztą jak zawsze!

Myśleliśmy, że w 2016 roku podczas 20. edycji targów zwiedzających i wystawców jest multum, ale to, co działo się w tym roku przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania – tak o Venus 2017 wypowiadali się organizatorzy. Jedne z największych targów erotycznych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie, w tym roku przyciągnęły rekordową liczbę zwiedzających. I choć te najseksowniejsze targi w Europie swoje lata świetności mają już dawno za sobą, to ze względu na dwudziestą pierwszą edycję w tym roku udało im się przyciągnąć ponad 35 tysięcy odwiedzających i 250 wystawców z 40 krajów. Nic dziwnego, bo kampania nagłaśniająca tegoroczne targi trwała kilka miesięcy, a jej ambasadorki – modelki Mia Julia, Julia Jasmin Rühle (JJ), Lexy Roxx i jak zawsze Micaela Schäfer, promując je swoim ciałem, zdały ten test na piątkę.

Na targach, jak zawsze, wystawcy mieli do dyspozycji 4 ogromne hale, w tym dwie specjalne – Kinky Area i Ladies Area. Na stoiskach można było zobaczyć nowinki branży erotycznej: wibratory, pierścienie erekcyjne, filmy na DVD, a także te w technologii VR oraz sekslalki przyszłości.
W głównej części obiektu znajdowała się tzw. Aleja Gwiazd, gdzie można było spotkać się i porozmawiać z największymi gwiazdami różowej branży: m.in. Tori Black, Riley Steele czy niemiecką aktorką Vivian Schmitt. Na stanowisku każdej z firm można było zobaczyć osobliwe prezentacje produktów, a także je przetestować.

żczyzn, ale dbajac o zwiększenie zainteresowania imprezą płci pięknej, organizatorzy stworzyli specjalną arenę dla kobiet, w której odbywały się pokazy chippendealsów, m.in. grupy Berlin Dreamboys, seks na scenie, prezentacje zabawek erotycznych dla kobiet, a take porady związane ze zdrowiem seksualnym.Podczas uroczystej gali w sobotę rozdawano nagrody za dokonania w branży dla dorosłych.Najlepszym aktorem według jury został Jason Steel, aktorką – Anny Aurora.