Zostań modelką Twojego Weekendu

Zostań modelką Twojego Weekendu!

Magazyn Twój Weekend pragnie wspierać w karierze najpiękniejsze polskie modelki, dlatego tym najlepszym proponujemy publikację ich zdjęć na łamach naszego czasopisma w zamian za promocję ich osoby.

Korzyści dla modelki:

 1. Prawo do umieszczania w portfolio informacji o publikacji w czasopiśmie „Twój Weekend”.
 2. Prawo do rozpowszechniania we własnym zakresie rozkładówki zawierającej zdjęcia Modelki.
 3. Prawo do posługiwania się tytułem „Instagwiazda 2017”/ „Gwiazda TW 2017” / „Ostra Laska 2017” / „Modelka Ekstra Klasa 2017”.
 4. Prawo do otrzymania, na życzenie, listu referencyjnego od Wydawcy.
 5. Wywiad w magazynie w celu promocji osoby modelki.
 6. Wsparcie w promocji profilu modelki w social mediach, przy czym modelka zobowiązuje się poinformować swoich fanów/obserwujących na swoim profilu o publikacji jej zdjęć w magazynie „Twój Weekend”.
 7. Pomoc w nawiązywaniu kontaktów z fotografami.
 8. Wysłanie na wskazany przez modelkę adres numeru magazynu „Twój Weekend” z publikacją zdjęć modelki w ilości 10 sztuk.

  Aby znaleźć się w magazynie należy:

  1. Na adres naczelny@twojweekend.pl przesłać profesjonalne zdjęcia sesyjne w zakresie bielizna/nagość zakryta/topless. Ilość zdjęć to minimum 10, inne wymagania to dobre, profesjonalne światło, brak nałożonych filtrów, zdjęcia kolorowe (nie czarno-białe), min. 400 mpix.
  2. Jeśli dana modelka nie pozuje w którymś z wymienionych zakresów, jej publikacja ustalana jest indywidualnie.

  3. Po otrzymaniu zdjęć elektronicznie wysyłamy modelce umowę ze zgodą na publikację, którą następnie przesyłamy kurierem na wskazany adres w celu podpisania.

  4. Modelka po zapoznaniu się z umową przesyła nam swój adres i numer telefonu dla kuriera.

  5. Modelka zobowiązuje się powiadomić wykonawcę zdjęcia (fotografa) o publikacji, jeśli jest on wyłącznym posiadaczem praw autorskich należy skontaktować go z przedstawicielem magazynu w celu podpisania z nim umowy.

  6. Publikacja jest nieodpłatna, zdjęcia podpisywane są imieniem i nazwiskiem modelki, a także dołączane do opisu jej osoby, ewentualnie wywiadu. Podobnie jest z podpisaniem zdjęć nazwiskiem fotografa (można umieścić jego logo na rozkładówce).

  7. Nabór na zdjęcia prowadzimy przez cały czas, w razie pytań proszę pisać na Instagramie @twojweekend lub na adres naczelny@twojweekend.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *