Zasady zostania Ambasadorem Marki

Bycie Ambasadorem marki Twój Weekend to doskonała okazja, by w ramach dodatkowej pracy nabrać doświadczenia w marketingu, PR-ze, promocji oraz poznać przy tym wielu ciekawych ludzi, a także tworzyć najlepszy polski magazyn dla mężczyzn.
Zasady objęcia stanowiska Ambasadora Twojego Weekendu:
1. Ambasador Twojego Weekendu jest zobowiązany godnie reprezentować gazetę, dlatego powinien odznaczać się wysoką kulturą osobistą i kreatywnością w podejmowaniu działań związanych z promocją.
2. Nasz Ambasador powinien cechować się nienaganną aparycją, znajomością magazynu, komunikatywnością, a także być towarzyskim i otwartym.
3. Do zadań współpracownika należy promocja magazynu na swoich kontach social media (Facebook, Instagram) poprzez udostępnianie wizerunku gazety na zdjęciach lub w relacji instagramowej oraz oznaczanie profilu gazety.
4. Zadaniami Ambasadora są również: dystrybucja gadżetów i egzemplarzy promocyjnych gazety, pomoc przy castingach modelek do magazynu, doradztwo w zakresie tematyki zamieszczanych w magazynie treści.
5. Ambasador może pełnić funkcje reportera TW i swoją obecnością promować magazyn na lokalnych wydarzeniach w jego mieście (przedstawiciel gazety zobowiązuje się pomóc w uzyskaniu niezbędnej akredytacji).
6. Aktywna promocja polega przede wszystkim na kreatywnym, samodzielnym działaniu, jednak wymaga kontaktu z przedstawicielem magazynu, dlatego każdy z ambasadorów powinien dołączyć do grupy ambasadorów marki Twój Weekend na portalu Facebook.
7. W celu zgłoszenia swojej kandydatury należy napisać maila na adres ambasador@twojweekend.pl bądź wiadomość na Instagramie (profil: @twojweekend), z tytułem „ambasador”, zawierając w niej kilka słów o sobie, a także przedstawiając swoje pomysły na promocję gazety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *