Pokój rozkoszy

Chcesz oderwać się od szarej rzeczywistości łożka w sypialni i marzysz żeby
zaszaleć w najbardziej pokręconym miejscu? Dajemy Ci na to gotowy przepis!

Ile ludzi, tyle fantazji erotycznych, dlatego tworzą się miejsca gdzie bez skrępowania możesz je realizować. Niedawno w Polsce powstał pokój rozkoszy, a raczej apartament z kilkoma pomieszczeniami, które można wynająć na potrzeby swoich uciech. Jeden z nich to pokój niczym sceneria książki „50 twarzy Greya” w surowym klimacie, z łóżkiem z kajdankami, miejscem do podwieszania, krzesłem do biczowania… Następne pomieszczenie to gabinet lekarski. Możesz się w nim zabawić w doktora, dokładnie zbadać, a następnie i na kozetce, za parawanem pieścić swoją pacjentkę, bądź seksowną pielęgniarkę. Kolejny zakątek tego tajemniczego apartamentu to posterunek policji. Chcesz być dobrym, czy złym gliną? Pamiętaj, one lubią dominatorów, więc wybierz tą groźniejszą wersję. Zakuj ją w kajdanki, każ kleknąć na kolana… dalszą część akcji znasz. Po wszystkim spisz z nią zeznania i odpraw do domu.

Pokój obok, to klasa z tablicą, ławkami, wskaźnikiem, biurkiem. Teraz to ona może wcielić się w rolę seksownej nauczycielki w mini w kratkę, szpilkach i okularach. Chcesz usłyszeć: „siadaj, pała!” i dostać linijką po łapach? Doskonale. Na pewno zasłużyłeś. Po karze zdejmij jej okulary, oprzyj o biurko, zadrzyj spódnicę i… mocno przytul do siebie. Tak, wiemy, że czekasz na mocniejsze wrażenia, ale sam je sobie musisz stworzyć.

Pamiętaj by wcześniej stworzyć sobie w głowie scenariusz– takie miejsca są magiczne dopiero wtedy, gdy gra spaja się z całością bez niedomówień. Zaplanujcie wcześniej z partnerką jak chcecie to zrobić. Przygotujcie stroje, seksowną bieliznę, zabawki erotyczne… Możecie zostać na noc, zamówić sobie jedzenie, afrodyzjaki, szampana, truskawki. Reszta to kwestia Waszej wyobraźni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *