Gorąca Australia

Seksowne show tancerek, człowiek malujący portrety penisem i najlepsze gadżety erotyczne z całego świata – czyli kolejne Sexpo Sydney za nami!

 

Na scenie występują gwiazdy i mniej znane artystki z różowej branży

Targi w Australii są jednymi z największych tego typu imprez na świecie. Na południowym kontynencie odbywają się one dwa razy w roku – na wiosnę w Sydney i na jesień w Melbourne. W listopadzie minie 20 lat, od kiedy Sexpo zawitało do Australii, dlatego będzie to hucznie obchodzona impreza. Tymczasem przedstawiamy relację z targów w Sydney, które odbyły się w maju. Targi w Australii są jednymi z największych tego typu imprez na świecie. Na południowym kontynencie odbywają się one dwa razy w roku – na wiosnę w Sydney i na jesień w Melbourne.

 

W tym roku na imprezę sprzedany zostanie 3-milionowy bilet. Szczęśliwy nabywca wejściówki otrzyma nagrodę w wysokości 1000 dolarów do wykorzystania w klubie ze striptizem oraz butelkę szampana i czekoladki

 

W listopadzie minie 20 lat, od kiedy Sexpo zawitało do Australii, dlatego będzie to hucznie obchodzona impreza. Tymczasem przedstawiamy relację z targów w Sydney, które odbyły się w maju.  Sexpo w Sydney różni się od innych przede wszystkim atmosferą. Na wejściu wita nas ogromny penis, potem hostessy topless zapraszają nas do swoich stanowisk. Targi Sexpo to doskonała okazja, żeby być na bieżąco z nowinkami w zakresie zabawek erotycznych. Na tegorocznej imprezie w Sydney można było zobaczyć największy zbiór najbardziej wyszukanych korków analnych – diamenciki, futerka, piłeczki, a także wszelkie akcesoria do zabawy w BDSM – kajdanki (w tym kajdanki z futerkiem), sznury, opaski, pejcze i bicze.

 

Dziewczyny z całego świata rywalizowały ze sobą w kategorii seksownej cosplayerki

 

Branża erotyczna idzie razem z modą, dlatego oprócz lubrykantów ze standardowych substancji – na bazie wody i silikonu, można było kupić eko, bio i organiczne żele intymne. Na innych stanowiskach podotykać można najpiękniejsze gumowe lalki na świecie i spotkać człowieka, który maluje portrety własnym penisem.

 

Topless, ale także bez majtek. Tancerki zrobią wszystko, by wygrać. Ich show ocenia jury

 

Na scenie można zobaczyć najjaśniejsze gwiazdy porno na żywo, w swoich erotycznych show. Co roku odbywa się także konkurs na najlepszy występ tancerzy i tancerek. W tej edycji targi Sexpo przeszły do historii, wprowadzając po raz pierwszy kategorię Cosplay (przebieranie się za seksowne postacie z gier i filmów).

 

Im lepsze show, tym większa wygrana. Za pierwsze miejsce tancerka z USA otrzymała 1000 dolarów

Marek Doźniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *