Stylowe gadżety

EKSTREMALNY

Tani, niezawodny, wytrzymały telefon do zadań specjalnych od Chińczyków

Ulefone Armor jest stworzony dla prawdziwych twardzieli. W całości wykonany został z mieszanki poliwęglanu i materiału TPU, dzięki czemu nie dość, że jest pyłoodporny, wodoodporny, rysoodporny, to jeszcze może funkcjonować w temperaturach  od -40 stopni Celsjusza do nawet +80. Producent zapewnia, że telefon spełnia międzynarodową normę certyfikatu IP68, co oznacza, że jest odporny na pył w skali 6 na 6 i wodoodporny w skali 8 na 8. Z tego względu jest dość ciężki i toporny na tyle, że można nawet przybijać nim gwoździe. Posiada 4,7-calowy ekran odporny za zarysowania, ośmiordzeniowy procesor 8 x Cortex-A53 1,3 GHz, z oprogramowaniem Android 6.0 Marshmallow, 3 G RAM-u i 32 G pamięci wewnętrznej. Ze względu na swoje przeznaczenie wyposażony został w żyroskop, akcelerometr, cyfrowy kompas i czujnik oświetlenia. Można powiedzieć, że telefon może przeżyć wiele, ale jak ekstremalne warunki powinny zaistnieć, by można było wykorzystać wszystkie jego moce? MW


 

SPRZĘT DLA MELO I AUTOMANIAKÓW

Wygląd głośnika ma przypominać tylną część nadwozia Lamborghini. Jest nawet stworzony z włókna węglowego.

Głośnik i stacja dokująca w jednym ESAVOX Lamborghini zaprojektowana została we współpracy z firmami Raging Bull i iXOOST, które na co dzień zajmują się tworzeniem profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego. Głośnik posiada system Virtual Surround 6.1 – Bluetooth 4.0, wejście analogowe – DSP 24-bitowy ADC / DAC, OUTPUT – 800 wat. Wymiary: 125 cm x 65 cm x 50 cm, waga – 53 kg.

ok. 965 tys. zł | lamborghinistore.com


POWRÓT DO STARYCH, DOBRYCH CZASÓW

 

Jeśli nie wiesz, czym są radzieckie zegarki Vostok, to jesteś naszym bardzo młodym czytelnikiem. Zegarki Vostok w latach 80. były hitem na podwórkach – każdy chciał je mieć. Firma funcjonuje od 1942 roku do dziś, ale czasomierze stały się bardziej na czasie i nadal są pożądane.

ok. 2200 zł | vostok-zegarki.pl


 

GRANIE KOLORAMI

Roli Blocks to kompatybilny tylko z urządzeniami Apple gadżet do tworzenia muzyki. Jest to swego rodzaju składany jak klocki, kolorowy tablet, który zastępuje kilkanaście instrumentów muzycznych, dzięki którym można grać.

ok. 846 zł | roli.com


 

MONITORING TWOJEGO SNU

Producenci iband+, opaski do monitorowania snu, przekonują, że dzięki ich urządzeniu będziesz miał świadome sny i będziesz mógł przenieść się w nich do dowolnego miejsca na ziemi. Hmmm… ciekawe.

ok. 680 zł | indiegogo.com


 

GRASZ TAM, GDZIE CHCESZ

Nosisz, przenosisz, w domu, w pracy, na poczekalni – zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę, grasz i nie tracisz zdobytych poziomów. Dzięki Nintendo Switch możesz dowolnie łączyć i rozdzielać swoją konsolę.

ok. 1200 zł | nintendo.com


 

JAK INSPEKTOR GADŻET

Aplikacja Snapchat oficjalnie wprowadziła okulary Spectacles do sprzedaży, by ułatwić swoim użytkownikom robienie zdjęć (oraz wideo) i wrzucanie ich na popularny portal, na którym zdjęcia znikają po 24 godzinach. Fajne!

ok. 522 zł | spectacles.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *