Wakacyjny flirt od podstaw

Poznaj tajniki podrywu, wciel je w życie, uwierz w siebie i ciesz się nowymi, gorącymi znajomościami!

W wakacje ładujemy baterie na cały rok, dlatego mamy ochotę na totalny luz i niezobowiązujące znajomości.
W końcu jest na to czas. W lato kobiety nie mają dla nas litości – krótkie spódniczki i głębokie dekolty sprawiają, że dosłownie szalejemy na ich punkcie. Nie robią tego bez powodu. Zimne jak lód serca dziewczyn topnieją w promieniach słońca i są one bardziej otwarte na przygody miłosne. Wakacyjny, przelotny flirt (niekoniecznie nastawiony na dłuższą relację) to marzenie niejednej urlopowiczki, dlatego mamy jeszcze większą chrapkę na ich bliższe poznanie.
A skoro one chcą tego co my, to do dzieła!

Tylko od czego zacząć, by nie zostać totalnie zlekceważonym przez piękną, wypatrzoną z tłumu dziewczynę? Po pierwsze, uwierz w siebie. Banał, ale może zdziałać cuda. Przede wszystkim musisz podwyższyć swoją samoocenę. Jest na to wiele sposobów: nowe ciuchy, perfumy, siłownia czy bieganie. Czasem zmiana fryzury może okazać się bardzo ważna. Zdrowy, biały uśmiech to 50 proc. sukcesu. Zadbaj o niego, a będziesz czuł się pewnie i zaczniesz przyciągać laski jak magnes. Albo przynajmniej nie będziesz bał się do nich podejść.

Zanim jednak podejdziesz, pamiętaj, żeby realnie ocenić swoje szanse. Niestety, wygląd w spontanicznych znajomościach jest najważniejszy. Kto komu się spodoba, to niezwykle indywidualna sprawa, dlatego nie zrażaj się na wstępie. Kobiety kochają być podrywane, nawet przez osoby nie będące w ich typie.
Tylko gdzie je poznać? Spróbuj w klubie lub pubie. Zazwyczaj ze względów bezpieczeństwa (ale też towarzyskich) kobiety do klubu przychodzą w grupie, dlatego rozważ kilka scenariuszy podrywu:
1. Jest sama – sytuacja idealna. Samotna kobieta chętniej chce nawiązać znajomość. Pewne podejście, zaproponowanie drinka, uśmiech i szczere zainteresowanie, mogą okazać się kluczem do sukcesu.
2. Jeśli jest z koleżanką, siedzą przy barze lub w loży: najlepiej gdybyś też był z kumplem. Najpierw dyskretnie na nie zerkajcie, potem po wymianie kilku spojrzeń pewnie podchodźcie
z uśmiechem. Na wstępie wykażcie zainteresowanie tym, jak się bawią. Nie skupiaj się tylko na dziewczynie, która ci się podoba – jej koleżanka też musi być tobą oczarowana, by podczas wyjścia np. do toalety szepnęła słówko twojej wybrance, o tym, że jesteś wart uwagi.
3. W tańcu: kręćcie się wokół nich dyskretnie, nie bądźcie nachalni. Dopiero gdy dziewczyny odwzajemnią wasz uśmiech, możecie się przybliżyć. – Na parkiecie faceci najczęściej zaczynają gadkę, że fajnie się ruszam. Przyznam, że kręcą mnie takie komplementy na starcie – mówi 25-letnia Kamila.
Jeśli bawią się w większej grupie, czekaj na moment, by ona była sama: w palarni, przy barze, czy w drodze do toalety. Podejście, gdy będzie w szerszym gronie, może ją speszyć. Poza tym sam na sam swobodniej będzie się wam rozmawiać.

Plaża również może być dobrym miejscem na podryw. Dziewczyny są wtedy zrelaksowane, nigdzie się nie spieszą, mają dobry humor, więc są bardziej otwarte na znajomości. Jeśli to możliwe, zaobserwuj, co twój cel robi podczas opalania – jaką czyta książkę, czy rozwiązuje krzyżówki. Na tym gruncie możesz przygotować się do rozmowy. Tu też przyda ci się pewność siebie i stały punkt programu, czyli uśmiech. Jeśli dobrze rozegrasz podejście, to po dłuższej rozmowę możesz spróbować starej metody na posmarowanie pleców. Dotyk skóry kobiety powoduje u niej uwolnienie oksytocyny – jednego z hormonów miłości. Sprawisz tym, że może się do ciebie przywiązać. Zadziała tylko wtedy, gdy będziesz delikatny i taktowny.
Nie bój się do niej podejść w miejscach publicznych: na deptakach, w rynku czy na ulicy. Pamiętaj, że wtedy zazwyczaj dziewczyny się spieszą
i nie mają czasu na rozmowę, dlatego powinieneś działać szybko i być błyskotliwym.
– Deptak, późne popołudnie, wracam zmęczona z plaży. Nagle słyszę, że ktoś za mną biegnie. „Ale masz piękne włosy, zakochałem się w tobie!” – usłyszałam. Bez wahania dałam mu swój numer telefonu – mówi 27-letnia Iza.

Szybka reakcja, szczere komplementy i spontaniczność czasem wystarczą, by zdobyć jej przychylność.
Gdy kobieta podczas rozmowy odwzajemni twój uśmiech, zbliży się do ciebie, przez przypadek cię dotknie, a pierwsze minuty znajomości przegadacie jak dobrzy znajomi, wiedz, że sukces masz w kieszeni. Poproś ją o numer telefonu. Najlepiej gdybyś podał jej konkretny powód kontaktu – spieszysz się, a chciałbyś dokończyć rozmowę, bądź po prostu jesteś pod jej urokiem i musisz zaprosić ją na randkę. Pamiętaj, żeby po wzięciu numeru od razu od niej nie odchodzić. Inaczej mogłaby uznać, że to był twój jedyny cel. Zrób wszystko, żeby cię dobrze zapamiętała. Od niej zależy, czy umówi się z tobą na randkę. AP

Godni uwagi

Dziewczyny w pierwszej kolejności zwracają uwagę na uśmiech, dopiero potem na twarz i całą sylwetkę. Ważne są dla nich również dłonie i kolor oczu

Absolutny zakaz!

Nie podchodź nigdy do dziewczyny, gdy jesteś w widocznym stanie wskazującym na spożycie alkoholu, kiedy palisz papierosa lub dopiero go spaliłeś bądź gdy ona jest z partnerem (musisz wybadać sytuację). Nie bądź natarczywy, nie śledź jej, nie wypytuj od razu o życie prywatne. Rozmawiaj z nią na neutralne tematy, omijaj te budzące kontrowersje (np. polityka). Bądź miły i uprzejmy!

One thought on “Wakacyjny flirt od podstaw

  1. bardzo fajne porady dzienki nim uwjodlem 4 dziewczyny w gdyni i 2 w gdansku na plarzy tylko kurwa teraz musze alimenty co miesionc placic ale i tak polecam serdecznie romek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *