Zrób sobie szesciopak!

Rób codziennie wybrane przez naszych ekspertów ćwiczenia, połącz je ze zdrowym odżywianiem, a kratkę na brzuchu zobaczysz szybciej niż myślisz!

1. Plank – przyjmij pozycje jak do pompki, stopy złączone, łopatki ściągnięte, wciśnij pępek w kręgosłup, głowa w lini z kręgosłupem. Wytrzymaj tak 45 sekund.

2. Rowerek w leżeniu na plecach. Przyjmij pozycje, napnij brzuch, wciskając pępek do kręgosłupa, oderwij tułów od ziemi, jednocześnie unosząc nogi, wykonuj spięcie łokieć-kolano na ukos.

3.Połóż się na plecach, unieś tułów do góry, napinając pośladki i wciskając pępek w kręgosłup, ściągnij łopatki, trzymając obciążenie poruszaj góra-dół.

4. Połóż się na boku, nogi razem, barki w jednej linii, napnij pośladki, wciśnij pępek w kręgosłup, unieś miednicę. Ciało ma tworzyć linię prostą, utrzymaj pozycję.

5.Spięcia brzucha – połóż się na plecach, pośladki i brzuch napięte, broda do mostka, ściągnij łopatki, poruszaj korpusem
góra-dół, nie rozluźniaj brzucha.

6.Scyzoryk – leżąc na plecach unieś korpus oraz uda do góry (możesz się przytrzymać ud) pępek wciśnij w kręgosłup, odchylaj korpus do tyłu, aż poczujesz maksymalne napięcie w brzuchu.

Ćwicz przez 30 sekund, wykonując jedno ćwiczenie po drugim. Stale zwiększaj czas ćwiczeń, rób od 1 do 3 serii. Do tego dołącż odpowiednie odżywianie oraz trening kardio, a płaski brzuch na lato będziesz miał w umówione tylko 10 minut dziennie.

Nasi specjaliści: 
Joanna Błaszczyk TRENER BODY HERO
Bartłomiej Błaszczyk TRENER BODY HERO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *