Latynoska petarda

Kubański temperament, piękne, jędrne pośladki i dużo pozytywnej energii – takie rzeczy tylko z Kelsi Monroe.

Kelsi urodziła się 30 czerwca 1994 roku w Fort Lauderdale w stanie Floryda, USA. Od dziecka trenowała gimnastykę i jogę. Zawsze wszędzie było jej pełno i miała ADHD. Zadawała się wyłącznie z chłopcami,
a do nastoletnich lat przyjaźniła się tylko z mężczyznami.

Zawsze wyróżniała się na tle rówieśniczek swoją latynoską urodą (jest pół-Kubanką), dlatego w wieku 16 lat postanowiła zapisać się do agencji modelek. Podczas jednej z sesji agent zauważył w niej talent aktorski. Próbując ustalić jej dalszą ścieżkę kariery, razem z Monroe doszli do wniosku, że najlepszą drogą do sukcesu Kelsi będzie pornografia. Szybko okazało się, że Kelsi na planie czuje się jak ryba w wodzie.

Pierwszy film, w którym wystąpiła, był z dużymi pupami w roli głównej (dzięki zamiłowaniu do sportu Kelsi krągłe kształty miała, zanim to jeszcze stało się modne). Od tamtej pory przyklejono jej łatkę posiadaczki jednych z najlepszych pośladków w różowej branży, co zaowocowało licznymi wystąpieniami w seriach o tematyce analnej. Za jeden z nich, pt: „Anikka vs Kelsi” otrzymała w tym roku statuetkę AVN w kategorii Najlepszy film z dużymi tyłkami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *