Gadżety dla każdego mężczyzny

Wybraliśmy dla Was kolejna porcję gadżetów, których nie da się nie kupić!


1. Prawie do nieba wzięłaś mnie
Oto projektor nieba, dzięki któremu twój pokój w nocy będzie przypominał konstelację gwiazd, a ty w drodze do łazienki nie zabijesz się o własne nogi. Ciekawostka: takie wypadki są najczęstsze.
Cena: od 16 zł | mediapak.pl

2. Robo-klawiatura
To ostatni raz, gdy piszemy wam o gadżetach związanych z „Gwiezdymi wojnami”. Przenośna klawiatura jest emitowana za pomocą robota R2D2, i tyle w temacie.
Cena: ok. 1280 zł | amazon.com

3. Zegarek ratowniczy 
Niejeden z nas lubi się zgubić, by odkryć nowe ścieżki. Jednak czasem okazuje się to bardzo ryzykowne. Przedstawiamy wam gadżet, który ratuje życie w sytuacjach, gdy człowiek nie może samodzielnie odnaleźć drogi, by bezpiecznie wrócić do domu. Przydaje się w górach, ale również podczas nurkowania na nieznanych wodach. Breitling Emergency II wysyła sygnał do służb ratowniczych na dwóch częstotliwościach. Cena powalająca, jednak życie ludzkie jest bezcenne.
Cena: ok. 49 tys. zł | breitling.com

4. Pierwsze koty za płoty
Japończycy uwielbiają kotki, lubimy i my! Dlatego wymyślili słuchawki, dzięki którym można upodobnić się do ubóstwianego w ostatnim czasie zwierzęcia.
Cena: ok. 500 zł | axentwear.com

5. Królowa bije króla
Oto gra dla prawdziwych twardzieli, albowiem przetrwają tylko nieliczni. Przydadzą się umiejętności stratega i trzeźwość umysłu. Z tym drugim może być gorzej.
Cena: 59 zł | 4gift.pl/alkoszachy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *