U szczytu sławy

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w branży dla dorosłych, Abigail Mac, w tym roku świętuje piątą rocznicę wejścia do różowej branży.

Dane osobowe:

Urodzona: 2 czerwca 1988 roku, Baltimore, Maryland, USA
Wzrost: 157 cm
Waga: 49 kg
Kolor oczu: brązowe
Kolor włosów: brązowy
Biust: poprawiany, 34D
Debiut: „Horny Lesbian Sisters”, 2012 rok, Filly Films
Ulubiona pozycja: misjonarz
Tatuaż i piercing: brak

Abigail Mac urodziła się 2 czerwca 1988 roku w mieście Baltimore w stanie Maryland, USA. Staciła dziewictwo w wieku 17 lat z kolegą z liceum. Była dobrą uczennicą, będąc nastolatką zapragnęła samodzielności i zatrudniła się jako hostessa na targach. Pewnego dnia, przeglądając strony internetowe natknęła się na ogłoszenie dotyczące pracy na kamerkach internetowych. Szybko stała się gwiazdą „camgirl”, a nawet zaczęła pozować jako modelka.

W 2012 roku (gdy miała 24 lata) podpisała kontrakt z Digital Desire i od tamtej pory nie schodzi ze świecznika różowej branży. Rodzina i przyjaciele bardzo wspierają ją w jej decyzjach, dlatego jak sama mówi, nie rozsypała się i jest w stanie dalej grać ponad pięć lat.

Dzięki wsparciu bliskich nie tylko może swobodnie funkcjonować w świecie pornomediów, ale także podrzuca im swoje koty, które traktuje jak księżniczki. Abigail słynie przede wszystkim ze swojego poczucia humoru i niewyparzonego języka. Na planie zawsze jest roześmiana, nie gwiazdorzy, rozładowuje napięcie w ekipie.

Zagrała w ponad 150 filmach, o przeróżnej tematyce (najczęściej sceny seksu lesbijskiego), z największymi gwiazdami, m.in. z Romi Rain, Evą Lovia, Kleio Valentien, a także z Mickiem Blue i J. Mac’iem. Mac, żeby utrzymać swoją figurę ćwiczy na siłowni 6 dni w tygodniu z trenerem personalnym. Od kilku lat odżywia się zdrowo, jednak nie odmawia sobie sporych porcji mięsa, szczególnie na planie zdjęciowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *