Gadżety króla imprezy

Tu domówka, tu balety… Karnawał rządzi się swoimi prawami. dlatego, by twoi znajomi byli zachwyceni tym, jakim jesteś świetnym gospodarzem, prezentujemy ci najlepsze imprezowe triki!

1. Dobry podkład, nie jest zły 
Impreza, każdy odstawia swoje drinki gdzie popadnie, a potem konsternacja – to mój czy twój? Znasz to? No problem. Dzięki ledowym podkładkom Philips pomyłka jest niemożliwa.
Cena: około 70 zł  euro.com.pl

 

2. Szampańska zabawa pod odstrzałem 
Kąpiel w strugach szampana to definicja dobrej zabawy i luksusu. Zafunduj swoim znajomym tę przyjemność i zrób im szampański prysznic karabinem wysadzanym cyrkoniami. Niech wiedzą, że potrafisz bawić się na bogato, co z tego, że rosyjskim winem musującym.
Cena: 1915 zł  kingofsparkles.com

 

3. Grzaniec ze skarpety
Mikołaj wychodząc z kominka na pewno nie omieszka poczęstować się winem ze świątecznej skarpety. Kto wie, może przez przypadek zostawi więcej prezentów?
Cena: ok 60 zł  santasflasks.com

 

4. Kieliszek jak flaszka
Nie możesz go normalnie postawić bez podstawki, ale to nic! Wygląda jak trąba słonia i różni się od standardowego, nudnego kieliszka, więc jest cool. Lampkę Chambong możesz kupić w wersji szklanej lub akrylowej.
Cena: 156 zł  shopchambog.com

 

 

5. Krystalicznie kolorowe
Żeby zrobić w domu imprezowy klimat, nie potrzebujesz lamp dyskotekowych czy stroboskopów. Wystarczy Lightahead® i możesz zostać królem parkietu w domowym zaciszu.
Cena: 70 zł   amazon.com

 

6. Czarny diament w rytmie disco
Oto unikalny, designerski głośnik bluetooth Black Diamond, obok którego mało kto przejdzie obojętnie. Przy wydobywającej się z niego muzyce może stworzyć nawet 16 tys. kolorów.
Cena: 500 zł   amazon.com

 

7. Wszystkie ręce w górę!
Xylobands to opaski ledowe, których kolor i tempo mrugnięć zależy od rytmu muzyki. Opaski tworzone są na specjalne zamówienie, a efekt jest powalający!
Cena: 40 zł   xyloband.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *