Słodka jak cukierek

Jest dziewczęca, naturalna, świeża, a do tego ładna i niesamowicie rozciągnięta – nic dziwnego, że jej kariera kwitnie.

Dane osobowe:

Urodzona: 19 lutego 1997 roku, Kalifornia, USA
Wzrost: 160 cm
Waga: 45 kg
Kolor oczu: brązowe
Kolor włosów: ciemny brąz
Biust: naturalny, 36C
Debiut: „Stranded Teens”, 2015 r.
Ulubiona pozycja: każda
Tatuaż: brak

Lucy Doll urodziła się 19 lutego 1997 roku, zatem ma dopiero 19 lat, a już podbija serca fanów filmów dla dorosłych. Ma hiszpańsko-francusko-niemieckie korzenie i jak sama mówi, jej charakter to mieszanka wybuchowa. Jest bardzo rozciągnięta, ponieważ uczęszczała na lekcje akrobatyki. Chodziła do liceum ogólnego w Kalifornii, jednak gdy tylko spróbowała rozbierania się przed kamerką internetową, zrozumiała, że kocha pokazywać się nago, więc rzuciła szkołę, by być gwiazdą pornobiznesu.

Dziewictwo straciła ze swoim chłopakiem w wieku 15 lat. Przed nagrywaniem filmów uprawiała seks tylko z 3 przyjaciółmi od seksu (z jednym oralny), tak więc nie miała za dużego doświadczenia seksualnego. Swoją płciowość zaczęła odkrywać dopiero na planie – to tam pierwszy raz mężczyzna robił jej dobrze ustami i odkryła, co to orgazm łechtaczkowy.

W biznesie pracuje niecały rok, zdążyła zagrać już w kilkunastu filmach o zróżnicowanej tematyce. Najczęściej występuje jako słodka uczennica, młodsza przyrodnia siostra i pasierbica. Jest pełnoletnia, jednak przez jej dziecięcy, piskliwy głos i dziewczęcy wygląd wydaje się o wiele młodsza.

Dba o swoje ciało, codziennie ćwiczy na siłowni i się rozciąga tak, by – jak to sama mówi – „cieszyć oko swoich widzów”. Najbardziej lubi, gdy partner finiszuje w środku. Marzy o subtelnej scenie seksu analnego, którego jeszcze nie próbowała. No cóż, jeszcze wszystko przed Lucy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *