Niezbędnik detektywa

Detektyw i szpieg nie muszą posiadać nadludzkich zdolności. Z nowinkami technologicznymi każdy może nim być!

1. Fotobudka kameleon
Ta fotopułapka ma za zadanie „łapać” w kadrze przede wszystkim zwierzęta. Dzięki czujnikowi ruchu, fotografuje tylko wtedy, gdy coś się dzieje w polu widzenia. Zdjęcia przesyła bezpośrednio na maila, a i złodzieja drzewa też zdemaskuje.
Cena: ok 570 zł   eltrox.pl

2. Niepozorny długopis
Długopis szpiegowski DR-600 z wbudowanym dyktafonem cyfrowym oraz odtwarzaczem mp3 i pomoże ci napisać egzamin, i nagra rozmowę w sprawach biznesowych. Zawsze lepiej mieć nagrane obietnice.
Cena: ok 120 zł   gospy.pl

3. Wykrywacz przekrętów
Zdaje ci się, że ktoś cię inwigiluje, ale nie masz stuprocentowej pewności? Z tym nie ma żartów, musisz to sprawdzić. Zaopatrz się w wykrywacz podsłuchów Protect 1206i. Przeszukuje pomieszczenia, wykrywa podsłuchy analogowe i cyfrowe.
Cena: 1750 zł   spyshop.pl 

4. Budzacy wideo-rejestrator
Podejrzewasz, że ona cię zdradza. Tylko jakby tu ją przyłapać na gorącym uczynku… Kup budziko-zegarek z kamerą, wyjedź w delegację i módl się, żeby to nie była prawda, bo nie ręczysz za siebie.
Cena: 180 zł   sklep-detektywa.pl

5. Robak- szpieg
Gdzie człowiek nie może, tam karalucha pośle. I to zdalnie sterowanego, z kamerą i dyktafonem. Robot jest w fazie konstrukcji, ale pojawiły się już w internecie instrukcje, jak go zrobić samemu.
Zrób to sam   blog.backyardsbrains.com

6. Pluskwa w paczce 
Częstujesz swojego towarzysza papierosem, palicie sobie na spokojnie, on ci się zwierza, a nawet nie wie, że jest nagrywany. Biedny.
Cena: 560 zł   detektyw-delta.pl

7. Podsłuch jak igiełka 
FL999 to specjalistyczny sprzęt do prowadzenia niezwykle bezpiecznego podsłuchu prowadzonego przez ściany wykonane z różnych typów materiału. Posiada mikrofon bezigłowy, pracuje do 60 godzin.
Cena: 3750 zł   spyshop.pl

8. Opaska do zadań specjalnych
Mówisz wszystkim w firmie, że od dzisiaj jesteś fit i kupujesz opaskę z puls ometremi licznikiem kalorii, a tak naprawdę zaopatrujesz się w dyktafon i nagrywasz wszystkie rozmowy z szefem, gdy ten każe ci zostać po godzinach za darmo. Ty przebie gły lisie!
Cena: 99 zł  sklepszpiegowski.pl

9. Zegarek, który nie zapomina
Kamerka z mikrofonem ukryta w zegarku to idealny, nierzucający się w oczy gadżet detektywistyczny. W niczym nie różni się od standardowego zegarka. Posiada 8 GB pamięci.
Cena: 420 zł   pearl24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *