Najlepsze gadżety do smartfona!

Poznaj gadżety, które sprawią, że twój supersmartfon będzie jeszcze bardziej cool i na czasie.

1.Dezynfekcja telefonu
Na smartfonie jest więcej zarazków niż w publicznej toalecie. Dlatego stworzono gadżet sterylizacyjny Phonesoap, który promieniami UV dezynfekuje urządzenie.
Cena: ok. 70 zł  gaggifts.com

2.Na wszelki wypadek
Minusem ultranowowczesnych telefonów jest to, że ich bateria szybko się rozładowuje. Na szczęście jest Port Solar – solarna ładowarka, którą można przy ssać do okna.
Cena: ok. 200 zł amazon.com

3.Kłódka bluetooth
Padlockiem możesz zamknąć, co chcesz, ale żeby to odtworzyć, musisz użyć sparowanego z kłódką telefonu. Złodziej nie ma szans. Chyba że ukradnie ci także telefon!
Cena: ok. 120 zł  amazon.com

4.Oldschoolowa imitacja
Moda na powrót do przeszłości trwa. Dzięki tej podstawce, twój telefon może posłużyć ci jako zegarek i budzik, który możesz postawić na szafce nocnej. Oldschoolowy bajer.
Cena: 180 zł  fancy.com

5.Bransoletka z supermocą
Ta stylowa, kosmiczna bransoletka to nic innego jak powerbank, który naładuje twojego smartfona. Waży połowę mniej niż standardowy zegarek. Magia!
Cena: ok 560 zł   qdesigns.co

6.Ale(przenośne) kino!
Właściciele kin strzeżcie się, bo gdyby każdy posiadał projector MobileCinema i55, nikt nie chodziłby do kin! Nakładka na telefon za pomocą złącza HDMI łączy się ze smartfonem i wyświetla filmy w jakości kinowej. Za ekran może posłużyć ci ściana o przekątnej min. 150 cm. A jeśli nie chcesz niczego oglądać, projektor wykorzystasz jako powerbank.
Cena:  ok. 1000 zł   videoprojektor24.pl

7.Generator nastroju 
Kompatybilny ze smartfonem dyfuzer zapachów, umili nie jeden jesienny wieczór. Do wyboru różany, kawowy, lawendowy, jaśminowy i o zapachu rozmarynu.
Cena: ok 30 zł   fancy.com 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *