Jak przeżyć w dziczy?

Obiecujesz sobie co roku – koniec z zaludnionymi kurortami, jadę na łono natury! A potem przychodzą myśli, że nie dasz rady, że wolisz wypocząć nad basenem i sączyć drinki z parasolką. Nie tym razem! Z naszymi gadżetami żadne odludzie nie będzie ci straszne, a nawet z niektórymi poczujesz się jak w luksusowym hotelu.

 

1. Bioenergokuchenka
Mówimy stanowcze „nie” ascezie, jaką jest jedzenie dżdżownic
i surowych ryb niczym Bear Grylls. Nie o taki survival nam chodzi. Teraz kuchenką Biolite napędzaną biopaliwem i chrustem możesz nie tylko podgrzać jedzenie, ale także naładować telefon. Super! Tylko po co komórka w odległych lasach?
Cena: około 650 zł    bioliteeenergy.com

 

2.Leżakowanie w terenie
Były łóżka wodne, teraz czas na Laybean. Wystarczy wypełnić go powietrzem i może ci służyć jako najwygodniejsza sofa nawet na krańcu świata. Złożona mieści się w plecaku.
Cena: około 230 zł      laybeany.com

 

3. Uzdatniacz wody
Oto twoja osobista rurka do picia z kałuży. Przefiltruje łącznie około 800 litrów płynów, bo zawiera aktywne składniki (m.in. węgiel), które dezaktywują bakterie.
Cena: około 109 zł    survivalsklep.pl

4.Powerbank na słońce
Kolektory solarne – dzięki nim grzejemy domy i oświetlamy podwórko. Lecz solary w wersji mini mogą nam pomóc także podczas wakacji. WakaWaka to lampa solarna i powerbank w jednym. Po prostu wystaw go na słońce (możesz nawet na butelce) i ciesz się światłem nawet w nocy!
Cena: około 310 zł     waka-waka.com

 

5.Prysznic na łonie natury
Kąpiel w rzece? A po co zanieczyszczać naturę, jak wystarczy przed podróżą zaopatrzyć się w Shower Pocket – worek na wodę z prysznicową końcówką. Jego pojemność to 10 litrów i zapewnia dokładnie 8,5 minuty orzeźwiającej kąpieli. Jeśli nie zdążysz, to lecisz po wodę!
Cena: około 130 zł    amazon.com


6. Mobilny kajak
Masz ochotę na spływ? To bierzesz kajak w teczkę i jedziesz na Mazury! Jeśli napotkasz na przeszkodę, to po prostu składasz OruKayak i przenosisz. Proste!
Cena: około 4500 zł    orukayak.com

 

7.Wodoodporne skarpety 
W dziczy może zdarzyć się wszystko. Jeśli na polu walki o życie stracisz buty, to wiedz, że możesz liczyć na skarpetki, które nie mokną. Może być niewygodnie, ale przynajmniej sucho.|
Cena: 150 zł   sockdreams.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *