Gadżety dla aktywnych

Kondycja jest bezcenna, a zanim zaczniesz ćwiczyć, musisz się sporo nagimnastykować, żeby być na bieżąco z trendami w każdej dyscyplinie.

Orbitrekorower dla niezdecydowanych

Kochasz rower, lubisz orbitrek? Nie musisz wybierać. ElliptiGo to świetne rozwiązanie dla sportomaniaków, którzy lubią wyruszyć w dalszą podróż poza ściany siłowni. Odciąża stawy i sunie naprawdę szybko!

ok. 7 700 zł | elliptigo.com

 

 

 

Skakanka master

Pogubiłeś się w rachunkach i w końcu nie wiesz, ile naskakałeś? Nie ze Smart Rope! Ma bowiem wbudowane światła LED, dzięki którym zobaczymy w powietrzu liczbę wykonanych skoków.

312 zł | tangramfactory.com

Ciężkie budzenie na życzenie

Dla osób, które zawsze chcą, ale im nie wychodzi – budzik do porannych ćwiczeń. Nie wyłączy się, dopóki nie zrobisz 30 powtórzeń.

49,95 zł | tchibo.pl

Inteligentna mata dla joginów

Joga kształtuje ciało i umysł. Każdy jogin ci to powie. Skąd wiedzieć, czy daną pozycję robisz dobrze? Pomoże ci inteligentna mata sparowana z aplikacją, pokazującą, w którym miejscu ustawić stopy i dłonie.

ok. 480 zł | smartmat.com

 

Kalorie na widelcu

Nie zaprzątaj sobie głowy liczeniem kalorii. Inteligentny widelec zrobi to za ciebie. Zważy i oszacuje wielkość twojego posiłku, a także zapisze w aplikacji na smartfonie, co jadłeś. Oczywiście z twoją pomocą.

ok. 400 zł | hapi.com

Wielofunkcyjny bidon

Naładuje telefon, schowa klucze, umili czas muzyką, a do tego możesz nalać do niego wody – taki gadżet to my rozumiemy! Po co się rozdrabniać, lepiej mieć wszystko na raz, szczególnie gdy idziemy biegać.

400 zł | nextbottle.wpengine.com

 

Monitoring biegacza

Gadżet dla zawodowców. Opaska monitorująca poprawność stawiania stóp podczas biegu. Połączona z telefonem pokazuje błędy w postawie, czym likwiduje prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji.

820 zł | mindtecstore.com

 

Cardio pod biurkiem

Praca siedząca powoduje wiele chorób cywilizacyjnych – miażdżycę, zwyrodnienia kręgosłupa, otyłość… Dość! Od dzisiaj ćwiczymy nawet w pracy. Pod biurkiem, żeby szef się nie zorientował.

ok. 1350 zł | mycubii.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *