Niezbędnik gentlemana

Bez wątpienia teraz jest moda na bycie dżentelmenem – facetem z klasą, zasadami i… stylowymi gadżetami.

Nie tylko do obcinania palców

W każdym gangsterskim filmie z lat 60. ktoś komuś tym urządzeniem obciął palec. My zachęcamy, by obcinacz do cygar wykorzystać do celów, do których został przeznaczony. Bez żadnych strat i dramatów.

ok. 279 zł | casanovacigars.com

Zestaw do butów

Za dawnych, dobrych czasów, aby mieć zawsze czyste i wypastowane obuwie, wystarczyło rzucić monetę pracującemu na ulicy pucybutowi. Dziś już prawdziwych czyścibutów nie ma, a my musimy sobie radzić sami. Z pomocą przychodzi ekskluzywny zestaw od Loake. W jego skład wchodzą m.in. woski, szczotki, nabłyszczacze.

ok. 505 zł | loake.co.uk/shoecare

Ekskluzywny organizer

Prawdziwy dżentelmen ceni sobie porządek. Nawet w sprzęcie elektronicznym. Do tego celu został stworzony praktyczny luksusowy, skórzany organizer od Luxury for men. Brzmi ekskluzywnie?

ok. 563 zł | luxuryformen.com

Zegarek o wartości auta

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale ceną zegarka Louis Moinet Vertalor można się pochwalić. O ile wolisz go mieć zamiast sportowego samochodu wysokiej klasy.

854 534 zł | chrono24.pl

Personalizowana piersiówka

Mężczyzna z klasą nie pije na umór, ale co zrobić, gdy zimno, a nasza pani marznie? Można poczęstować ją trunkiem z piersiówki ze swoim imieniem. Tym sposobem na pewno go nie zapomni!

23,90 zł | sklepmysliwego.pl

Spinki dzieło sztuki

Spinki, które chodzą jak w szwajcarskim zegarku? To możliwe! Producenci spinek wpadli na pomysł, by za ceramicznym szkiełkiem umieścić nieśmiertelny mechanizm zegarowy.

ok. 1000 zł | tateossian.com

Brzytwa ostra jak… brzytwa

Podstawowy sprzęt dla dżentelmena na miarę XXI wieku. Absolutny klasyk z Solingen. Brzytwa Dovo Bismarck z hebanowym uchwytem i antycznymi złoceniami.

ok. 790 zł | royalshave.com

Dla brodaczy

Barber shopy to miejsca, gdzie profesjonaliści zajmą się twoją brodą. Gdybyś jednak do barber shopu miał nie po drodze, zawsze możesz kupić zestaw olejków do brody od Captaina Fawcetta.

ok. 239 zł | beardman.com

Markowa papierośnica

Skórzana, unikatowa papierośnica od domu mody Balmain podniesie twoją rangę w towarzystwie, gdy będziesz robił złote rozdanie. Tylko pamiętaj, żeby papierosy też były ekskluzywne.

ok. 102 zł | amazon.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *