Męskie rzeczy

Przy okazji Święta Kobiet, przypominamy, że 10 marca mamy Dzień Mężczyzny, także jeśli jeszcze nie wiesz co chcesz dostać, mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Wehikuł czasu

Stęskniłeś się za nakręcanymi zegarkami? Pomysłodawcy tego czasomierza także, więc zaprojektowali zegarek stylizowany na stary. Posiada dwie lampy próżniowe i mechanizm do ręcznego nakręcania. Wygląda tak staro, że nawet nie wiemy, czy w tamtych czasach były już zegarki.

ok. 280 zł | thinkgeek.com

 

Jego wysokość tetris

Gra w klocki jest dla dzieci? Chyba nie znasz TYCH klocków. Układanie ich jest tak samo trudne jak ogranie magika w karty, ponieważ elementy lewitują w powietrzu, a konstrukcja w każdej chwili może spaść i rozmienić się na drobne. To taka zmodyfikowana, podniebna jenga.

od 120 zł | thinkgeek.com

Niezły wafel

Wiemy, że to nudne tak gloryfikować przez cały czas „Gwiezdne wojny”, ale z tego, co wiemy, fanów kosmicznych przygód wśród was nie brakuje. Dlatego prezentujemy wam gofrownicę Star Wars, żebyście mogli zacząć dzień w iście galaktycznym stylu. Szaleństwo!

ok. 120 zł | thinkgeek.com

 

 

„Mądre” obuwie

Smartauto, smartfon, smartwatch, smarttablet… Wszystko teraz jest smart! To czemu by nie zrobić smartbutów? Na taki pomysł wpadła firma Digitsole, która stworzyła buty do liczenia kroków i aktywności fizycznej. Każdy but połączony jest ze specjalną aplikacją w telefonie, która monitoruje nawet temperaturę wewnątrz. To się nazywa komfort chodzenia!

ok. 1800 zł | digitsole.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *