Korposeks

Korposeks

Żyją pod dużą presją, uwijają się jak pszczółki w ulu. Lubią też… bzykać. Mowa o prawie 4 milionach Polaków, którzy pracują
w korporacjach. Kilkanaście osób w jednym pomieszczeniu, na małej powierzchni, biurko w biurko, dopinając plany po nocach, spędzają ze sobą więcej czasu niż z rodziną. Do tego dochodzą wspólne delegacje, imprezy integracyjne, zjazdy firmowe i mnóstwo alkoholu, by zminimalizować poziom stresu. To wszystko składa się na jedno: SEKS. Dużo seksu. Statystyki mówią same za siebie: 30 proc. pracowników biurowych przyznaje się do tego, że kocha się w pracy. Co trzeci odstresowuje się w swoim „pokoju”, 25 proc. – w toalecie, a 3 proc. z nich w gabinecie szefa. Zazwyczaj seks w pracy jest wynikiem przelotnego romansu pracowników. Według badań niemieckich naukowców, aż 10 proc. ankietowanych stwierdziło, że miało przygodę erotyczną ze współpracownikiem, a z zestawienia wynika, że 6 na 10 romansów skończyło się małżeństwem. Na zachodzie coraz popularniejszym zjawiskiem wśród korpoludzi jest seks na lunch, czyli przerwa w ciągu dnia na szybki numerek. Relaksują się w swoich kręgach, bądź wyskakują na miasto. Najczęściej wysoko postawieni w szczeblach firmowych zamiast pizzy zamawiają prostytutki. Priorytet to szybka obsługa. Również dzielenie łóżka z szefem lub szefową ma swoje profity. Na takie rozwiązanie zgodziłoby się 20 proc. respondentów, z czego większość to mężczyźni.

Ciekawostka: Sąd w Walii uznał, że policjant, współżyjący w czasie służby z kochanką, nie złamał prawa, bo seks w pracy jest legalny.

3 thoughts on “Korposeks

  1. Ja znalazłam się w takiej sytuacji, i to prawda, najlepszy seks w pracy. Najlepiej po godzinach w zamkniętym biurze. Niestety to co jest w domu, to nie to samo, co w pracy. Nigdy nie przestanę. Dzięki temu czuję się jak stuprocentowa kobieta, a na dodatek ta nutka emocji, kiedy „ktoś mnie może nakryć”, jest ekscytująca! Polecam spróbować każdemu!

    Ps. Jest wtedy większa szansa na podwyżkę! Warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *